| StereaCosmin a întrebat:

scuzati categoria dar este ce-a mai populara.
am si eu o imprimanta HP Deskjet 3050A.
de fiecare data cand vreau sa pintez o fotografie mi-o scoate color.
acum stie cineva cum se poate seta imprimanta sa scoata alb-negru?
ca nu vreau sa irosesc tot cartusul color.
am uitat sa mentionez ca imprimanta are doua locasuri pentru tus: unul negru si unul color.
va rog stie cineva cum se revolva asta?
dau vot+funda

Răspuns Câştigător
| Shatteredx a răspuns:

Ar trebui sa ai niste optiuni cand dai sa printezi poza, sa poti selecta acolo Grayscale printing sau Black and white si asa nu-ti va consuma tus color. Cel putin asa este la a mea, dar e Canon. Ma gandesc ca si tu ar trebui sa ai asa ceva