| Dominicc a întrebat:

Salut
Se pricepe cineva la After Effects? Vreau sa imi fac pentru portofoliul meu http://visualeffect.org/ un intro de 1 minut. Sa fie cat de cat modern, cu mai mult text si ceva imagini. Si o o melodie pe Bg

Cei care lucreaza cu programul stiu mai bine.

Daca aveti voi idei si puteti face daca nu, cred ca pot gasi eu un template si doar sa il modificati. Insa sunt si pe net destule.
In schimb va pot ajuta cu ceva legat de grafica, in functie de posibilitate. Un template, logo, smd

Rog frumos sa raspunda doar cei care pot da o mana de ajutor.

Numai bine.

1 răspuns:
| Danci_Cristian_1980 a răspuns:

Te pot ajuta, daca mai e valabil