| ThinkSTR8 a întrebat:

Sper ca nu am gresit categoria cu aceasta intrebare si scuzati-ma daca nu ma exprim corect. Am 1.85 inaltime si 70 kg. Pot sa va spun ca sunt slab. Am avut o prietena 1 luna de zile. Mi-a zis ca arat bine (din opinia ei). I-am spus ca as vrea sa ma duc la sala, sa ma antrenez si sa imi definesc corpul, nu culturism, doar fitness, sa ajung la maxim 80-85 kg. Mi-a spus sa nu fac asta pentru ca nu vrea sa aiba un prieten,, musculos". Din alte motive am ramas doar prieteni. Acum intrebarea este, daca fetelor le plac baietii care merg la sala sau baietii slabi dar cu trasaturi finute. O fata ar putea sa nu mai vorbeasca cu mine din cauza asta? Poate ca sunt si paranoic, va rog nu ma judecati, multumesc anticipat :)
Un exemplu, poate e un pic exagerat, nici la nivelul asta nu vreau sa ajung dar aproximativ: http://www.bloglet.com/......s-tips.jpg

3 răspunsuri:
| GabitzaV13 a răspuns:

Tu glumesti? fetele in ziua de azi innebunesc dupa asta..asaca nu-ti fa griji

| ThinkSTR8 explică (pentru GabitzaV13):

Am 19 ani, nu beau, nu fumez, imi place sa am grija de corpul meu, dar cred ca am intrebat 5 fete pana acum. Toate mi-au raspuns ca nu conteaza foarte mult cum arati dar nici sa fii foarte mare, nici foarte slab, insa am primit si raspunsuri cum ca,, nu ar iesi cu unu asemnea om pe strada". Mai astept cateva pareri. happy

| GabitzaV13 a răspuns (pentru ThinkSTR8):

Am avut un prieten cam fics ca tine..toate prietenele era geloase.