| AmNNNeZ1k a întrebat:

Salut.Spuneti-mi si mie niste filme cu adolescenti(comedie).Gen:The girl next door, 17 again.Sa nu fie american pie. Ceva cu adolescenti la liceu etc

1 răspuns:
| tofifizing a răspuns:

Surehappy not another teen movie(asta e mai mult o parodie la toate filmele cu adolescenti da e foarte tare), dude, where's my car?, scary movie, austin powers 3(asta e misto rau, trebuie sa le vezi pe toate), project x, the vampire's assistant, detention. funda?:]