| elicopterultau a întrebat:

Salut, stie cineva daca pot sa nu mai primesc e-mailuri de la facebook?

Răspuns Câştigător
| elenis85 a răspuns:

Trebuie sa intri la settings pe urma dai click pe notification in stg si pe urma debifezi casuta de la emeil frequency si gata

1 răspuns:
| Ramo80 a răspuns:

Sau blochezi adresa de la care primesti mail-uri.Deschide pagina principala de mailuri, dai la Options, apoi mail options, apoi in stanga la blocked adresses, la add an adress scrii adresa de mail de la care nu mai vrei sa primesti mailuri si apoi dai click pe plusul din dreapta casutei pentru a o adauga. Adresa se adauga in casuta aia mai mare de dedesubt. Asta e tot.