| anonim_4396 a întrebat:

Salut, știe cineva un site de tipul lui "Tinder", dar ca sa fie pentru minori(teen dating)?

3 răspunsuri:
| isemilia a răspuns:

Nu stiu sa existe asa ceva. Oricum ar fi foarte ciudat, probabil 80% din utilizatori ar fi pedofili.

| IgnatVictor a răspuns:

Salut!
Foarte interesantă întrebarea ta. Aparent, am făcut o cercetare minoră pe internet și nu am găsit nimic. Dar am văzut un sfat interesant, pe care o să îl scriu aici. Dacă vrei să vorbești cu cineva, încearcă pe „Instagram". E sigur și ușor. Dacă ar exista un site de relații pentru minori, mă gândesc că ar fi ilegal și plin de pedofili.

| GopnikulBogdan a răspuns:

This site is Real Life.