| Mariuskun0 a întrebat:

Salut! Cunoaste cineva site-uri de sex-dating, sau sex buddies? I mean, ceva cu care v-ati facut treaba, mai putin tinder, fara boti si pierdere de timp? :/

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Badoo, Tinder, Facebook Dating.
Doar nu crezi ca oamenii de acolo se intalnesc ca sa-si faca temele impreuna.
Jumatate vor doar fluturi in stomac, jumatate vor sex. Trebuie doar sa fii prezentabil.
Mai mura-in-gura decat alea, nu exista. Nici prostituatele nu te accepta daca esti praf de praf.

| raMLesS a răspuns:

Nu, femeile stau pe cele mai populare aplicatii, gen tinder, bumblee, nu o sa vezi in viata ta o femeie ca isi cauta partener pe cine stie ce site-uri obscure nemaiauzite de nimeni si asta pentru ca nu au de ce, si-au facut tinder si intr-o ora au deja 20 match-uri pe putin.
Deci ca idee, atat timp cat nu esti foarte atractiv si nu ai niste poze faine pe Tinder, slaba sansa sa gasesti ceva si asta pentru ca in mediul online, cum arati este totul.
Daca vrei o gagica, ai sanse de zeci de ori mai mari sa iti faci daca o abordezi f2f, decat daca o agati pe tinder sau pe insta sau mai stiu eu ce, dar daca vrei sex buddies, mai bine te duci la c**ve rolling on the floor ca banuiesc ca nu esti vreun model cu corp lucrat la sala, inalt, cu status si bani multi.