| RazboiniCool123 a întrebat:

Stiti cumva de ce moare un grup de prieteni?

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Plicitseala, dispar punctele comune, apar alte grupuri, oamenii vor altceva. Se mai intampla... mergi inainte big grin

| zurick a răspuns:

Pentru că interesele fiecărui om se schimbă. Poate realizezi că oamenii ăia îți fac mai mult rău decât bine ( sunt toxici ), poate fiecare pleacă în altă parte și nevăzându-vă se pierde acel ceva.

| Werrich a răspuns:

Anturajul, influentele părinților, neînțelegeri.

| Eireann a răspuns:

Pai oamenii se maturizeaza, se schimba si dupa un timp nu se mai cauta. E trist dar e normal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lipsa comunicării.