| 1Mihai1 a întrebat:

Salut, sunt la filologie in clasa a9-a, din ce o sa dau bacul? romana, istorie/geografie si pot sa dau numai la engleza?

2 răspunsuri:
| oOSaritaOo a răspuns:

Dai bacul din română, istorie, geografie, engleză sau franceză(care vrei tu) şi din informatică. Cam atâta ştiu eu.

| JH a răspuns:

Nu e adevarat.EU sunt a 12-a filologie. daca se pastreaza asa pana termini tu dai romana, istorie si iti alegi intre geografie, logica, economie, psihologie si filosofie.asta la scris.si mai dai romana oral, competente digitale si engleza (tot competente)