| Gaman200 a întrebat:

Salut sunt nou și vreau niște statusuri pentru un neam de-al meu care tot îmi bârfește familia și vreau prin mesajul asta s-o jignesc și eu

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Si cu ce te dovedesti tu mai destept, daca te comporti la fel de urat cum se comporta acea ruda?
Cel mai bine este sa-i ignori sau sa-i confrunti, fata in fata!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Și dacă nu îți citește statusul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În loc să apelezi la chestii puerile și infantile de genul, mai bine ai vorbi direct cu ea și să o întrebi de ce procedează așa.