| Lipicii a întrebat:

Salut T. p. u! Voua ce va place la o melodie? ce va face sa o ascultati din ce in ce mai mult? Fundita :*.

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Mesajul pe care îl transmite prin intermediul versurilor, linia melodică...
De exemplu : „Fly away from here" de la trupa Aerosmith:
http://www.youtube.com/watch?v=se9TJ4QactU.
Audiție plăcută!

| Ebsghjs a răspuns:

Ritmul. Daca melodia respectiva imi da o stare buna, imi place. happy

| EuDenny a răspuns:

O meloodie te ajuta sa asculti mesajul care til arata...sa devii fan al muziiicii ...asculta muzica de toate genurile si vei vedea care ti se potrivesk. Bafta! :* FUNDA?laughing

| oNk a răspuns:

Mesajul pe care il transmite melodia prin versurile ei. si pe urma si negativul(linia melodica)happy fundita?happy