| TheLilDragon a întrebat:

Salut,

Tin minte cand eram mic ma jucam un joc cu Bugs Bunny si Taz, la inceput parca aparea Tweety intr-o casa si nu stiu ce zicea laughing Parca te puteai schimba de pe Z in Bugs Bunny sau Taz... Oare stiti cum se numea jocul? big grin

Răspuns Câştigător
| Messyhair a răspuns:

Pfff da, si eu il jucam. Sper ca vb de acelasi joc.
Si trebuia sa te duci in ere diferite si sa colectezi 3 chestii si niste bani ca sa deschizi urmatoarea era.Parca era "Era Vikingilor" "Era aztecilor"(care este de fapt prima)
Daca este asta atunci se numeste "Bugs Bunny & Taz: Time Busters"
uite si un videoclip http://www.youtube.com/watch?v=owlr96rYqMs

Nu stiu sigur daca este jocul asta, dar sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| ilovemilka a răspuns:

Bugs Bunny & Taz Time Busters