| Negrea_Vasilica_1977 a întrebat:

Salut, tocmai mi-am luat pennyboard dar merge drept, ar trebui sa scot vreo piesa?

2 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Pai drept trebuie sa mearga...

| TheLifeIsGood a răspuns:

Nu, nu trebuie scoasa nicio piesa. Cineva cu o greutate putin mai mare, insa sub 100 km sa se aseze cu ambele picioare pe el pentru putin timp, pentru a deveni ....nu stiu, pentru a putea lua curbele, sa mearga in stanga si dreapta, daca la asta te referi. Nu prea stiu ce sa zic, mie asta mi-a spus sa fac domnul de la magazinul de unde mi-am cumparat penny board-ul. happy Sper ca te-am ajutat!