| URSaKe a întrebat:

ajutati-ma va rog am de prezentat o tema la un seminar si am gasit pe regie live dar imi cere puncte pentru el, 7 nu multe va rog frumos. am upladat eu niste fisiere dar imi trebuie neaparat! va rog cine se ofera sa ma ajute sa dea un email la larry_dodge92@yahoo.com si eu o sa ii dau link-ul ce sa imi descarce! va rog din suflet! ofer fundita celui care ma ajuta

1 răspuns:
| Vasybulan a răspuns:

E cam de mult postata intrebarea dar daca te ajuta si acum baga vasile.muncelean@yahoo.com