| anonim_4396 a întrebat:

Salut,TPU! Am 13..si ma gandeam cum as putea face rost de bani pe net. Vreun sfat?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca chiar vrei sa afli cum, esti interesata, trimite-mi un mesaj,! si iti voi trimite detalii?

| d3javw a răspuns:

Stai in banca ta macar pana faci 16-17 ani happy daca crezi ca parinti nu sponsorizeaza indeajuns accepta ce ai. Daca ai vreun talent in it sau vreun sport ceva poti face bani daca nu invatabig grin

| IepureleCuLopată a răspuns:

Nu poți face bani pe net la vârsta asta, poate de la 30 de ani în colo când ai o mare experiență în limbajele de programare și în viață vrei să mergi pe acel domeniu poți face bani pe net, dar acum nu.

| th4inspiration a răspuns:

Pai esti cam micuta pentru a te apuca sa faci bni de la varsta asta, nu stiu e periculos in toate domeniile si nu cred ca poate cineva sa "angajeze " un copil, sincer, pe internet e mai multa minciuna decat adevar, deci nu te sfatuiesc sa te iei dupa toate siturile care promit "ca te-nbogatesc". Cere-le parintilor ajutorul financiar, ca doar esti prea mica ca sa-ti poti castiga existenta de una singura happy

| paulapaulina a răspuns:

E cam greu... diverse concursuri happy

| HaHaHaProductionRO a răspuns:

Sau nu pe net. orice mod...

| AC251900 a răspuns:

Video chat laughing