| bibialex97 a întrebat:

am 14 ani si m-am masturbat in fiecare zi aproape, si am inceput sa nu mai am conditie fizica deloc si incep sa am probleme cu vederea, ce vitamine sau ce mi-ati putea recomanda?

Răspuns Câştigător
| alecsalecs a răspuns:

Problema ta Ar Trebui sa puna pe ganduri celor care vor sa inceapa asa ceva! Odata incepand nu te mai poti lasa este ca un drog da o dependeta extrem de dura si ai numai de pierdut! Acum scuza ma ca ti zic dar mai bine incearca sa te lasi de chestia asta atit de deasa si iti vei revenii Din cauza masturbarii te termini fizic si moral dar si psihic! Imi pare rau de tine dar incearca sa eviti chestia asta in fiecare zi...
fundita?

1 răspuns:
| denisa123456 a răspuns:

Incearca sa iti gasesti o prietena, si atunci este altceva. bafta