| Andrei09768 a întrebat:

Am 15 ani si 8 luni, funez de mai mult de o luna cate 3 tigari pe zi si vreau sa zic ca dupa ce termin de fumat o tigara ma ia o usoara stare de ameteala dupa care ma simt relaxat.E normal?

8 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nu este normal. Nu ești încă obișnuit cu nicotina.
De ce te-ai apucat de fumat?

| antiqque a răspuns (pentru Andreeush):

La tine nimic nu e normal, nu mai da sfaturi copila.

| Andreeush a răspuns (pentru antiqque):

Atunci nu mai cere sfaturi. Sau la tine e normal să ai ameteli?

| Andrei09768 explică (pentru Andreeush):

Nu eu am dat comentariul ala

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine le-ai lasa. Daca nu vrei sa aflii si sa ajungi la senzatia aia, in care nu mai poti respira, si simti ca nu mai ai oxigen, si vei obosi repede.
happy Poti sa te simti relaxat si facand altceva.

| Fleiby a răspuns:

E normal, asa actioneaza vitaminele din nicotina si tutun happy

| Andrei09768 explică (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Nu erau tigari tari.Erau sobraine black.