| andreinr1 a întrebat:

Buna seara, sunt incpator ce tigari as putea fuma sa fie mai slabe? Si cum sa scap de starea aceea de ameteala si vomă la fiecare tigară? Nu vreau intrebari cum ar fi lăsate de fumat.

5 răspunsuri:
| Xelon a răspuns:

Incearca Winston Albastru si starea aia de rau este normala la inceput, singura solutie sa scapi de ea este sa fumezi astfel incat organismul sa se obisnuiasca cu fumul de tigara, oricum tigarile sunt o prostie care creaza numai probleme(iti spun din propria experienta), dar daca tu vrei sa ta fumezi nu te poate opri nimeni deci Bafta!

| liliana77any a răspuns (pentru Xelon):

Winston Albastru iti scuipa plamanii afara.
Incearca Kent 2, 4, Dunhill alb.

| Deaad a răspuns (pentru liliana77any):

Nu.
Marlboro rosu si dunhill negru iti scuipa plamanii afara.

| liliana77any a răspuns (pentru Deaad):

Si de Winston Albastru patesti la fel daca nu esti invatat.

| HDeNiSaR a răspuns:

Cele mai bune tigari sunt alea care nu le fumezi...
o sa vina o vreme in care o sa te gandesti cat de neintelept a fost sa te apuci de fumat si o sa doresti sa te lasi si constati ca a devenit un viciu iar daca o sa mai faci un calcul la cati bani ai irosit pe scrum chiar ca o sa te apuce depresia...