| TheBoy1234 a întrebat:

Am auzit de arginina ca ajuta la cresterea inaltimii si as vrea sa iau... dar as vrea sa stiu daca mi-ar putea face ceva rau ca daca DA atunci nu o sa iau si mai vreau sa stiu cei care au luat au avut rezultate... ati crescut in inaltime? va rog sa-mi spuneti.
P.S.AM 16 ANI SI 164CM

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Până la 18 ani nu e indicat să iei suplimente!
Eu nu te sfatuiesc sa iei, corpul tău va crește în ritmul său propriu.
Poți practica diverse sporturi, e mai indicat și dă rezultate. Baftă! happy