| LolLzz a întrebat:

am de facut o alegere si as vrea sa ma ajutati sa ma decid. rasp. vor primi Funda+vot! Sa iau un atv de 500 euro, un calculator de 500 euro sau un telefon de 500 euro. ziceti-mi care din ele sau sugeratimi ceva

Răspuns Câştigător
| Dana211 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa iti iei ceva ce vei putea utiliza si pe viitor. Un telefon nu se merita asta cred eu, calculator, de ce nu, la fel si atv. Deci alege intre cele 2. Daca ai deja calculator si e cat de cat bun cel mai bine iti iei atv.