| razvan1008 a întrebat:

Salut TPU. Am de facut pentru la scoala un chestionar legat de televiziunea din zilele noastre si am nevoie de raspunsuri. Nu dureaza mai mult de 2 minute : https://docs.google.com/......A/viewform Multumesc!

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! happy
Tocmai ti-am raspuns la chestionar!
Indicii:Antena 1, Sport ro, Music channel, sunteti multumiti de tv azi-nu.Vezi ca poti pune link-ul corect chiar in intrebare, intra pe intrebarile mele si ai optiunea editare.Bafta! happy

| razvan1008 explică:

Https://docs.google.com/....../viewform. Am gresit. Acesta este linkul bun

| Neah1 a răspuns:

Ti-am raspuns si eu la chestionar.