| Adi437 a întrebat:

Salut TPU, am făcut un screen shot pe tik tok și după ce sa făcut, mi-a apărut notificare cum că tik tok-ul a detectat această captura de ecran, ce e cu ea și unde se duce?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Nu am tik tok dar banuiesc ca sunt reguli nou impuse, si WhatsApp are aceasta regula de a numai da posibilitatea sa faci captura ecran (poza) a fotografiei de profil a cuiva
Cu siguranta sunt ceva norme europene in acest sens, toti se conformeaza acestor legi ale UE, atata timp cat isi desfasoara activitatea in spatiul UEwinking