| jony01 a întrebat:

am mozila firefox si din greseala nu stiu cum mi-a s-a schimbat in alta limbra (in maghiara) unde trebuie sa dau sa schimb limba? funda!

Răspuns Câştigător
| IsabelaIssa a răspuns:

Deschizi o pagina simpla de google, si sub sigla aia de google, scrie: romana, maghiara, germana. Probabil ca de acolo ai ales si maghiara din greseala.

2 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Sus de tot apare scris Unelte, de acolo alegi Optiuni/ Continut - ultima optiune este Limbi ( Nyelv) click in partea dreapta la Alege si se va deschide o fereastra cu limba romana si engleza (selecteaza pe care doresti).

| adelaadelaadela a răspuns:

Pai la mine scrie sub pagina de pornire (google) :
Google.ro offered in: Română magyar Deutsch. si apesi pe romana...