| Haosen a întrebat:

Am o intrebare. De la un timp laptopul meu se inchide brusc. Merge 3-4 ore si dintr-o data se stinge fiind fierbinte. Dupa, astept 10 minute si il deschid iar, merge 1-2 ore max. si se inchide iar. Ce as putea sa fac in problema asta? Astept raspuns, multumesc.

Răspuns Câştigător
| CSIISC a răspuns:

Ori coolerul tau sia cam trait viata si nu mai face faca ori pasta termoconducotare trebuie inlocuita dar iti recomand sal duci la un service nu iti ia mai mult de 50 leiwinking

2 răspunsuri:
| AsdfghjkI32 a răspuns:

Cred ca se intampla asta pentru ca stai prea mult, mie mi se incinge cand stau ore intregi pe el. mai bine ar fi, totusi, sa il dai la reparat decat sa faci ceva de capul tau si sa inrautatesti situatia

| NoSmile a răspuns:

Buna!
Se supraincalzeste.
Stai linistit,nu-i nimic grav!
Trebuie doar sa-i cureti ventilatoru' din interior.
Il poti curata tu, acasa, sau il poti duce la un centru.
Eu mi-l curat, singura, acasa.