| Insomnii a întrebat:

am o mareee problema diriga ne-a cerut sa mergem(doar fetele) in fusta saptamana asta la scoala.Desigur ca asta este cea mai frumoasa veste pentru baieteii de la noi din clasa, asta asteptau. Cum sa fac sa scap de ei saptamana asta?
Am incercat sa ma prefac ca-s bolnava si sa-mi iau scutire dar n-a tinut.
Ce sa fac? Nu pot sa-i spun dirigintei ca stiti dna diriginta baietii se uita sub fusta mea si fac mai multe chestii pe la spatele meu pentru ca nu m-ar crede deoarece as fi singura care se plange( celorlalte le place din cate am vazut). Deci ce imi sugerati sa fac? Daca dau in ei reactioneaza si mai rau de atat.
Va roooog ajutati-ma!

9 răspunsuri:
| lauracraciun a răspuns:

Hei.cumva trebuie sa fie neaparat fusta scurtalaughing...adica dinaia de o palma? poate fi pana la genunchi sau poate cu 2-3 cm mai sus.si in plus daca nu le permiti sincera sa fiu nu cred ca s-ar uita.acum depinde daca ai niste nesimtiti in clasa eu zic sa stai in banca in pauze.pentru ca risti sa iti ridice fusta sau chestii din asteastraight face.asa ca stai in bank mai bine.asculta muzica sau fa ceva. sper sa suporti saptamana asta si sa treci fara incidentestraight face.fii cat mai naturala si mai frumoasa si fale in ciuda nesimtitilor pentru c pierd si ma bucur ca esti o fata care nu se lasa asa de usor si iti expun chilotiioh go on succes pa pawave

| DenyAmphetamine a răspuns:

Vii in pantaloni straight face
spui ca tu nu porti fustastraight face
sau ...Roag`o pe mama ta s vb cu diriga`ta
:-s

| katy a răspuns:

Pai exact asa ii spui: se uita sub fusta mea si sunt niste imaturi.celelalte fete nu se plang pentru ca vad ca le place. exact asa ii zici. dirigintele trebuie sa ia atitudine

| andutza_2277 a răspuns:

Uau ce n0as da eu sa ne spuna dirigfa sa mergem in fusta la scoala, in fine, si la kine sunt baietii l; a fel, dar eu nu le permit le dau cate una de nu le mai trebuie nimic. i-ti colantii, ii spui dirigintei ca iti este frig dimineata si asa nu mai au ce vedea, pooop
funda?: plis am nevoie

| c3r3b3l a răspuns:

Paii zii ca ti s-a rupt fusta si ai dus-o la croitor si acesta e ocupat si nu poate sa-ti faca fusta decat saptamana viitoare (in caz de aveti uniforme speciale si ...etc )

| Denis20 a răspuns:

Da

| Deyu_4766 a răspuns:

Spune-i nu fii inchisa in tine o sa ai de pierdut pentru asta in viata spune-i (ba chiar pocnestei )

| mmm_1682 a răspuns:

Ei crezi sau nu asa patim toate daca chir nu ai scapare nu purta chiloti tanga si stai cat mai mult pe scaun daca te feresti mai mult le dai satisfactie ca lor le place sa ne sacaie si daca chiar nu mai rezisti poti sa-i spui direi cum se comporta daca celelate nu marturisesc sa o intrebi pe dira de ce ai inventa asta si de ce oare ai putea ura sa vii in fusta daca nu pentru ca se hoplbeaza baietii noroc!big grin

| Bursucel a răspuns:

Crede-ma ca stiu cum e. eu in locul tau i-as spune dirigintei, dar nu sa auda ceilalti. nu ar avea de ce sa nu te creada. sau vorbeste cu colegii tai. cel putin eu asa fac.