| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa ma prefac bolnava?

7 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Deja v-ati saturat de scoala si vreti sa stati acasa?
Stai in pat si fa o fata de aia mai plostita...Depinde de parinti
Eu chiar daca mor tot ma trimite la scoala angry...

| LoveAngel223 a răspuns:

Iei o bucata de creta (cu care scrii la scoala pe tabla) si o pisezi sa se faca praf si o mananci sau pui in apa. Rezultatul= faci febra sau

Mananci inghetata repede sau multa si te doare gatul.

| pisikutza ta a răspuns:

Mai bine nu te prefa sau nu face vreo tampenie ca dai in ceva mai grav... daca te speli cu apa rece faci pneumonie si e oribil
inghetata dureri in gat groaznice
febra oribil asa ca du-te la scoala da testul si gatalaughing daca despre asta e vorbalaughing

| GeoBoY a răspuns:

Cel mai simplu e Teatrullaughing

| skarner a răspuns:

Eu zic sa faci un dus cu apa rece rece si sa stai sa se usuce singura fara sa te stergi cu porsopul sigur sa faci temperatura

| Ally_8613 a răspuns:

. vreun test pe la scoala?! la care nu ai invatat?!raised eyebrows

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buseste-te de pereti ca o musca. Cu siguranta toti te vor crede bolnava...la cap.