| anonim_4396 a întrebat:

Hey, vreau parerea voastra:Mama e medic de familie si imi motiveaza absentele la scoala cu scutire medicala, lipsesc cam de 3-4 ori pe semestru si deobicei chiar sunt bolnava dar uneori doar sunt fff obosita si nu pot merge, acum cand duc scutirea dirigintei toti copiii se uita la mine, si au inceput sa se obisnuiasca sa isi faca impresia ca lipsesc degeaba da' mama e doctor si imi motiveaza orice sad dar nu e asa! Si imi e o rusine cand duc acea scutire :'(diriginta nu zice nimic dar totusi! Toata cls crede ca lipsesc degeaba, doar BFF a mea stie adevărul, si eu nu-s pre a" populara"...toata lumea lipseste dar la mine toti se uita intr-un hal cand duc scutirea, sau cand diriga ma anunta ca am o absenta li se pare logic ca sunt eu tongue Sfat please :*

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cine naiba da importanta la 3-4 absente pe semestru, daca ai chiuli cu zilele atunci ar trebui sa iti fie rusine

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tu le faci ciuda la dusmani, lasa-i sa se uite la tine ca de obicei.

| Alphabeat a răspuns:

Eu m-as duce la ei si le-as zice "Haters back off" laughing

| DaianMarian a răspuns:

Vezi-ti de treaba ta sunt gelosi tongue

| mejustme99 a răspuns:

Da-i naibii pe toti, scuze limbajul.

| dacau112 a răspuns:

Lasa-i in pace le e ciuda pe tine big grin