| marynelaa a întrebat:

Cand sunt bolnava copii de la scoala spun ca nu sunt si ma prefac si ii spune lui diriginta mea ca eu ma prefac dar eu nu ma prefac atunci cand merg la doctora spune ca sunt bolnava ca ma inbolnavesc des, ca miam scos polipi, iar ei nu ma cred zic ca ma prefac ce sa fac ca eu i-am ignorat dar tot asa se conporta funda ajutati-ma puppy dog eyes

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Bebe09 a răspuns:

Eu zic ca nu trebuie sa te intereseze parerea celor din jur, chiar daca sunt rautaciosi cu tine, nu trebuie sa-i bagi in seama! Sa te faci bine!:*

4 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Nu-i baga in seama!
Lasa-i sa zica ce vor.
Nu te intrista.
Daca tot iti fac asa du-te la director sau directoare.
Si le vor da mustrare scrisa.
Bafta!

| bloodandpride a răspuns:

Da-i dracu si de colegi ca nu peste cativa ani ai sa scapi si de ei

| 1Miruna1 a răspuns:

Iti poti lua de la medic scutire medicala si sa i-o dai dirigintei tale. funda?

| marynelaa explică (pentru 1Miruna1):

Imi iau scutire dar tot cred ce vor asa ca de acum incolo ii ignor