| Sebi82 a întrebat:

Salut TPU, am o problema. Acum e vara și vara transpir excesiv dar doar vara in zona palmelor și la subraț dar și pe corp, pe spate rar dar in zona burți ce fac.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la ENDOCRINOLOG pentru investigatii hormonale!
Sanatate multa!

| Miruna333 a răspuns:

Botox pentru hiperhidroza

| SuNaM a răspuns:

Du-te la farmacie si cauta Transpibloc. Este un spray care amorteste glandele sudoripare sa nu mai produca transpiratie excesiva. Poti sa te dai si cu deodorant pe zonele cu transpiratie pentru ca si el blocheaza intr-o oarecare masura transpiratia.