| LiGhT015 a întrebat:

Am o situatie denla care nu pot sa-mi iau gindul.Imi place de un baiat si lui de mine, imi spunea de multe ori anul acesta ne-am mutat impreuna la alta scoala.Stau cu el in banca. El si-a facut multi prieteni(mai mult baieti)cu care ma inteleg bine. Cel mai bun prieten al lui a inceput sa ma plac, mai inainte ii placea de o prietena a mea pe care am cunoscut-o la acest liceu adica.Cu cel care stau in banca i-a inceput sa-i placa de o fata din clasa.(de asemenea ma inteleg bine cu ea)Vineri inainte sa inceapa lectia el a atins-o... mai jos de spinare.AM vazut si nu am spus nimic apoi la lectie el a spus ca a facut-o pentru imi face mie in ciuda caci el credea ca eu il plac pe prietenu lui cel mai bun dar nu e adevarat adica suntem doar prieteni ne ridem, vb etc.EU ia-m explicat totul el parca a inteles...si ne-am impacat.La ultima lectie dirig. a dat voie fetelor sa mearga acasa iar baietii au ramas.Prietenul l-a intrebat pe el(adica baiatul care imi place)de cine ii place. El a spus ca de fata ceia.Am aflat asta pe internet cind vorbeam cu prietenul.Si acum nici nu stiu ce sa fac am impresia ca el se foloseste doar si apoi fuge la cealalta.Stiu ca ma place din cl 1 de foarte multa vreme.Mentionez ca el a spus ca vrea sa fie liber pina cind sa se uite si la alte fete iar apoi sa se intilneasca cu mine adica nu chiar acum peste vreo citiva ani.Va rog dati-mi niste sfaturi si cum asa putea sai atrag atentie mai multa pentru mine ci nu pentru fata cealalta sad Ms anticipat sad

Răspuns Câştigător
| Ardeleanu a răspuns:

Da-i motive sa fie gelos, poate intelege ce pierde? happy

0 răspunsuri: