| bossybo a întrebat:

Am si eu nevoie de ceva ajutor.
Imi place de o fata si vreau să stau cu ea, dar nu prea stiu despre ce să vorbesc cu ea.
Adica stiu ca ar fii bine sa o întreb despre copilăria sa, sa ii fac complimente, nu prea multe.
Dar nu stiu cum sa o întreb despre copilăria ei adică ce sa o întreb cu ce sa încep? Si ce as mai putea sa vorbesc cu ea?
Multumesc anticipat tuturor!

3 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Incearca sa gasesti puncte comune, sa vezi ce ii place si ce nu, dar sa nu ii pui intrebari ca la politie. Mai povestesti si de tine, mai gasesti un subiect ce o poate interesa si pe ea etc.

| cristinela4 a răspuns:

Absolut tot: întreab-o ce culoare, mîncare, stil vestimentar îi plac. Întreab-o orice dar vorbește-i și despre tine

| bossybo explică:

Pai nu știu cum sa îi spun cum sa încep crying