| dannyjoker7 a întrebat:

Daca cumpar o cartela de reincarcare (pentru telefon) de la un automat stiu ca are un cod pe care sunand la un anumit numar il introduc si respectiva suma imi intra in contul cartelei ca sa zic asa. Vreau sa stiu daca e adevarat. Multumesc!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e adevarat si eu procedez la fel.Dar stii ca daca suni la 222 sau la *100# e cam acelasi lucru. happy

| emaemma a răspuns:

Da e adevarat happy

| Madellina a răspuns:

Da, dar iti poti reincarca cartela mai simplu in magazinele care au un aparat galben PayPoint. Trebuie sa-i spui vanzatorului numarul de telefon si cartela este reincarcata, poti verifica imediat.