| Viorel1995 a întrebat:

am si eu o intrebare. Exista hack de 4story.ro gratis care sa-l iei de pe net fara keylogere pe el si care functioneaza? Daca aveti asa ceva sunt dispus sa ofer si o suma de bani pentru acest hack.Sau dau cash pentru g. In orice caz daca s-a lasat cineva de 4story mai are iteme ceva, gold ceva e binevenit sa-mi spuna contul pe privat / mesaj privat...binenteles doar daca vrea big grin..ms

Răspuns Câştigător
| SicaSkillz a răspuns:

Da, era un singur hack functional, dar nu mai merge pentru ca s-a pus "HackShield" pe 4story, deci nu te sfatuiesc sa descarci nici un tip de hack, toate sunt capcane care iti afecteaza calculatorul. Bafta!

1 răspuns:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Din cate stiu nu prea