| AlinaG73 a întrebat:

Am și eu o întrebare sau niște nelămuriri, ceva de genul.

In toamna intru la liceu și încă nu reușesc să mă decid ce as putea sa pun printre primele opțiuni și trebuie și sa dau lista cu coduri miercuri.
La început voiam să pun liceul Mihai Eminescu-Științe sociale dar am auzit că e un liceu cu profesori severi și strict.
A doua opțiune am vrut sa pun liceul Catolic dar nici de acolo nu am auzit păreri prea bune.
Nici nu mai știu ce să pun. Sunt in ceață.

Și voiam să vă cer o părere /un sfat in legătură cu ce as putea face.
Dacă e cineva din Bacău pe aici îmi puteți spune daca chiar e mai strict liceul sau puteți să îmi ziceți cum sunt liceele?
Și cum e la liceu? E greu să îmi fac prieteni?
Mulțumesc mult pentru răspunsuri!

Ps' îmi cer scuze daca am pus întrebarea la categoria greșită.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Pune dom'le TOATE liceele la care vrei să ajungi in ordinea peferințelor (ca la inghețată, vreau in ordine: ciocolată, fistic, smeură și pe ultima poziție, banane) și nu mai intreba "E greu să îmi fac prieteni? " - liceul nu e o altă planetă diferită de gimnaziu