| costy9603 a întrebat:

Am si eu o nelamurire.Am facut o comanda pe gsmnet.ro si ei zic ca imi trimit coletu prin fan curier. Ce inseamna asta? Prin posta romana sau il aduc ei personal. fundabig grin

1 răspuns:
| CorontzGurGurul a răspuns:

Fan Curier este o firma de transport/coletarie care iti aduce coletul la adresa. Nu are nici o legatura cu posta romana. Te va suna curierul sa vada daca esti la adresa de pe colet, si te vei intalni cu el sa-ti inmaneze coletul. Bafta