| ayran a întrebat:

Salut TPU, am si eu o nelămurire.
Toti prietenii mei au iubita doar eu nu am.
Nu am cunoscut nicio fata pana acum. Deja încep sa cred ca eu sunt urat si nu ma vrea nicio fata. Am 16 ani, ce pot face?

Răspuns Câştigător
| EU13Nmc a răspuns:

Am pus aceeasi intrebare acum doi ani si de atunci am realizat ca nu-i nimic in neregula, poate ca prieteni tai au iubita dar crede-ma ca nici unul nu are ceva real, nu ai de ce sa te simti rau pentru ca in momentul in care va aparea cineva in cazul tau va fi ceva real si asta conteaza cu adevarat, la mine a aparut la 17 ani dar fiecare mergem in ritmul nostru

4 răspunsuri:
| rapandula a răspuns:

La 16 ani te gandesti la cerintele turmei? Vezi-ti de treaba ta si fi tare pe pozitii. Daca toti prietenii tai incep sa se drogheze in scara blocului, o faci si tu?

| Setryy a răspuns:

Stai linistit bro nu o sa mori singur, nu e graba o sa gasesti pe cineva.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Spui ca nu ai cunoscut nicio fata pana acum! Incearca, nu zi prea devreme ca esti urat! Daca totusi vrei, lasa o poza aici sa te vedem!

| mgtow a răspuns:

Aia care au partenera nu o sa dureze mult cu ele, in momentul de fata nu mai tine nimeni cont de relatii, interesul cade direct pe sex