| nuconteaza0943 a întrebat:

Salut,TPU, am o intrebare/nelămurire la care as dori un sfat, încep prin a spune ca am varsta de 14 ani și 9 luni, 1.60, 54 kg, vreau sa spun ca am avut vreo doua prietene/iubite dacă le pot spune asa, nu sunt urat deloc, sau cel puțin asta cred, toate fetele pe care le-am plăcut am reușit sa fiu cu ele împreună și mai sunt care ma plac! Problema mea este ca eu as vrea sa am cu adevărat o iubita dar nu pot, stau cu ele ceva timp și ma cert cu ele pentru a nu se ajunge acolo. Știți voi. O am de 9 cm în erecție ****, MICĂ pentru vârsta mea, dacă as fi împreună cu o fata și s-ar ajunge la ceva. Ma fac de ras și dezamăgesc fata, simt ca vreau o relație cu de toate... Vreau câteva păreri, voi ce ați face in afara de spânzurătoare laughing? Fără glume absurde pe seama acestei întrebari.

2 răspunsuri:
| Tactuecelmaitare a răspuns:

Ți-o legi cu o sfoară și tragi tată până se lungește lebăru!

| nuconteaza0943 explică (pentru Tactuecelmaitare):

Ia-ți și tu o sfoara și leagăți-o de cap poate o sa ai minte mai multă!