| AleX_4541 a întrebat:

Am si o eu o "problema".
am de facut pentru luni un proiect la engleza si trebuie sa descriu un loc pe care as vrea sa il vizitez, de ce as vrea sa il vizitez, dar nu am ideecrying(...va rog dati add la id alex_dynamo96 cei care stiu sau lasati aici un raspuns.
PROMIT CA

Răspuns Câştigător
| Linna a răspuns:

Parisul.
"As vrea sa vizitez Parisul pentru ca are multe lucruri minunate de vazut... muzee. si mii de chestii interesante pe care as vrea sa le vad. " (o mica idee.) si daca vrei s-o fructificibig grin spui despre "La Seine" despre Turnul Eiffel despre filtul din interiorul lui. cat ti-ai dori tu sa ajuti acolo.tot felul de chestii. gasesti pe net :*! Succes. Iti doresc sa iei un 10 >big grin

1 răspuns:
| AleX_4541 explică:

Ms mult.big grin ti-am dat fundabig grin