| allgamemuziq a întrebat:

as avea si eu o intrebare:( tot imi apare un mesaj in coltul drept al monitorului care imi zice ceva de memorie pnm...cred ca ceva imi mananca resurse din calculator:(( imi puteti zice voi? [URL=http://img848.imageshack.us/......IMG][/URL]
uitati intrati aici si vedeti voi:( va rog mult ajutati-ma va dau fundita :X cea mai frumoasa fundita numai ajutati-ma:(

3 răspunsuri:
| allgamemuziq explică:

Http://www.2shared.com/file/qkNHQDwA/Scrap.html pusesem un alt link din greseala scuzatima:)

| allgamemuziq explică:

Ceva imi mananca resurse stai linistit ca stiu engleza, dar nu despre asta e vorba vreau sa stiu ce sa fac...am reinstalat windowsu si tot asa imi aparesad

| changedgigi a răspuns:

Nu ai ce sa faci.O sa mori...invata engleza si citeste ce scrie acolo, ca e tare usor.