| Eeeeu a întrebat:

Salut TPU
As dori sa imi achizitionez un leptop pe care sa mearga si jocuri gen gta, fifa, nfs de max 30 de mil ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| Wehes a răspuns:

Acum vreo 4 luni mi-am luat Laptop Asus K53S, placa video 2 GB dedicata, procesor Intel-core i3, 4 GB ram, 500 Hard-Disk, e special pentru jocuri din astea ''mari'' sau care vor aparea.
Sunt foarte multumit de el, nu am avut deloc probleme, l-am luat de la Media Galaxy la pretul de 2000 lei ( 20 de milioane ). Cam asta ti-as spune sa iti cumperi, ramai si cu 1000 lei.Bafta!