| NightAngel_8574 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un telefon si nu stiu ce sa aleg: LG Optimul L9 sau Samsung Galaxy S3 Mini? Ajutati-ma sa aleg.
L9 are o camera mai buna (filmeaza 1080P, iar S3 mini cu 720P), are ecran mult mai mare (mai bun pentru gaming), bateria tine mai mult, insa, imi este frica sa nu se rupa in buzunar... sa se curbeze, pentru ca este foarte lung si subtire. Eu port blugi (adeseori stramti) si din aceasta cauza am aceasta temere. Oscilez intre el si s3 mini (care e mai micut si imi poate incapea in buzunar). Voi ce parere aveti? Credeti ca odata cu achizitionarea Lg-ului trebuie sa imi schimb vestimentia (sa port pantaloni cu buzunare largi). Fiind un gamer inrait, LG-ul mi se pare mai potrivit, dar... mi-e frica sa nu se franga in buzunar. Astept pareri. Multumesc pentru atentia acordata, acord funda la raspuns bun.

1 răspuns:
| IceVirus a răspuns:

Eu am LG optimus L5, si nu se curbeaza in buzunar, tin sa te anunt ca mereu il tin la spate. In plus sunt foarte multumit de telefon. Sugerez LG