| SmallworldsGamer16 a întrebat:

Salut TPU! As vrea sa stiu si eu daca acesti supra sunt originali! http://haineadidasi.ro/....../index.php sau macar cineva care si-a cumparat de pe acest site sa-mi spuna calitatea produsului chiar daca nu sunt originali. Multumesc!

2 răspunsuri:
| LazyÎnFiecareZiCăAşaVreauEu a răspuns:

Umm...daca intrebarea inca mai este valabila, da!
Personal eu mi-am luat vara asta cam prin august si am fost foarte fericita!
Originali nu stiu daca sunt, dar, calitatea mi se pare buna! Pe mine m-au tinut exact cum sunt si aici inca ii mai am asa, deci nu se strica repede. Uite ce mi-am luat eu :

http://haineadidasi.ro/....../index.php

Stiu ca sunt mai de baieti da' na...=))
P.S. : Daca vrei sa tii iei, sa nu confunzi ca nu sunt albi, sunt crem!;) Aaaaaaaa da si sa iti spun : eu astia i-am primit in piele intoarsa...adica un fel de "mat". daca stii la ce ma refer;) nu ca in imagine piele normala;)

| zapacitu89 a răspuns:

Nu sunt originali, la toate perechile supra originale pe talpa semnul supra este mare, iti poti da seama de marimea lui in acest fel: de la semn pana la marginea adidasului pe o parte trebuie sa fie un rând de "S"-uri iar pe cealalta 1 rând jumate'-2