| Dawniix a întrebat:

asv rea sa-mi dati niste idei pentru ca vine ziua de nastere a celei mai bune prietene si nu prea stiu ce cadou sa ii dau. ea nu vrea ceva scump mai degraba vrea ceva facut de mine si dragut... cum ar fi 52 reasons why i love you etc. astept cat mai multe idei

2 răspunsuri:
| RoadToNowhere a răspuns:

Inseamna ca ii cunosti destul de bine gusturile, deci ai putea in primul rand sa-i iei o felicitare si o bijuterie nu din aur/argint...ce e la moda acum...adica gablonzurile, o bluza.
Dar daca vrei sa fie din inima fa-i "Bratara Prieteniei"

| DenisseDeny a răspuns:

Păi, dacă spui că e ziua celei mai bune prietene, îți dau eu câteva sugestii :
» Să iei un tricou alb și să desenezi diferite chesti.
» Făi ceva original, de exelplu roag-o pe mama ta sau pe tatăl tau sa faci un tablou să îil prictezi tu :*
Succes.