| barbuandrei7 a întrebat:

Salut TPU,care tableta credeti ca e mai buna intre Asus transformer infinity,Nexus 10, note 10.1 si ipad 4.
cel mai bun raspuns va primi funda!

Răspuns Câştigător
| extreme0708 a răspuns:

Daca iti permiti, un ipad 4 este pe departea cea mai buna decizie:fluiditate, viteza si o gramada de aplicatii si un sistem de operare simplu si intuitiv.
Dar daca vrei un ipad ar fi ok sa mai astepti vreo 3 luni deoarece atunci va aparea o noua versiune si cel mai probabil o sa regreti o achizitie facuta acum.