| mihai4000 a întrebat:

ce ar trebui sa vorbesc cu o fata la prima intalnire cu o fata(si nu ne cunoastem deloc), ce subiect ar trebui sa abordez, nu-mi ziceti chestii de genu:subiecte comune, va rog, dau funda!

2 răspunsuri:
| iflirius a răspuns:

Http://www.sfaturideviata.ro/......lnire.html 100 de intrebari in caz ca ti-ai pierdut inspiratia :))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă e persoana potrivită pentru tine, subiectele vor veni de la sine..nu trebuie să-ți faci tu planul de acasă laughing. o să fie bine happy