| Karoline005 a întrebat:

Ce cadou ii pot confectiona unui coleg de clasa?

4 răspunsuri:
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,daca este vorba despre un coleg(baiat),ii poti confectiona un obiect vestimentar,un tricou, o camasa, o caciula, iar daca nu te pricepi, poate ai pe cineva in familie care te poate ajuta.Totodata,daca esti talentata si ai imaginatie,poti sa-i faci o masina din carton,ceva semnificativ,intreaba-l care e masina lui preferata si fa ceva asemanator,o sa aprecieze gestul daca tine la tine cu adevarat,mai ales ca tu vrei ceva original:). Poti sa personalizezi si un tricou,sa scrii ce vrei tu pe el,de exemplu numele vostru si alaturi un mesaj dragut. Daca este vorba despre o colega,sunt nenumarate idei pe care le poti pune in aplicare,ii poti confectiona o bratara,o rochie, dar vei avea nevoie de mai mult timp, un urs din plus, pe care il va pastra ca amintire, ori o inimioara.Cauta si pe internet, poate vei gasi mai multe sugestii. Uite aici cateva site-uri:

http://www.acasatv.ro/......nimic.html
https://www.google.ro/......ps?/search

Sper ca ti-am fost de folos!:)

suntserios
| suntserios a răspuns:

Impleteste un fular

| OnuOnulică a răspuns:

Salut
O brăţară, un portret desenat.

| Issa123444 a răspuns:

Uita-te la clipuri cu quilling poate vei gasi ceva interesant. happy