| JockerStoica a întrebat:

Ce cercei vi-se par mai frumoşi pentru băieți cei rotunzi sau cei pătrați?
Cei cu piatră argintie sau cei cu piatră neagră?
Vouă care vă plac?

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Rotunzi, mici, cu piatra neagra.Alte variante nu cred ca ar da bine daca esti baiat

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Cum sa-mi placa daca imi e greata?

| Alexandramc13 a răspuns:

Rotunzi negrii

| ramonavia a răspuns:

Nu te supara pe mine, dar eu zic sa nu iti pui cercel, nu ai nevoie de asa ceva ca sa iesi in evidenta, mie ca fata nu imi plac baietii cu cercel pentru ca imi dau impresia ca nu au incredere in ei si cauta sa iasa in evidenta prin "acesorii".