| Josh a întrebat:

Ce imi recomandati pentru cresterea foarte rapida a parului? Mentionez ca sunt baiat si as dori cam ca intr-o saptamana sa-mi creasca parul cam 1.5 - 2 cm. Vreau sa-mi creasca asa repede pentru ca am fost sa ma tund putin la spate si mi-a luat mult prea mult. Iar acum vreau sa-mi revina parul cum era. Deci mi-a luat cam 2 - 2.5 cm de la spate. Iar eu vreau sa-mi creasca intr-o saptamana cam 1.5- 2cm. Deci daca ma puteti ajuta nu ezitati. Multumesc big grin

1 răspuns:
| TSO7 a răspuns:

Am auzit ca exista ceva samponuri. Cauta la farmacie. De asemenea stiu ca Petrol Hans(e un sampon) e bun pentru a-l face mai des dar nu stiu daca e si pentru crestere.