| Ғʋиκʏℓιcισʋƨβαвɛ a întrebat:

Vreau sa stiu daca ceaiul de urzica ajuta la cresterea parului. big grin
Voi ce tratamente stiti pentru par?
Vreau sa-mi creasca parul.
Am facut prostia sa ma tund putin mai scurt decat voiam.
Am inteles ca daca imi prind codite, o sa imi creasca.
Va rog sa ma ajutati.

7 răspunsuri:
| Ceriik a răspuns:

Eu ma dau de fiecare data cand ma spal pe cap cu masca Kallos placenta si creste in loc de 1 cm pe luna 2 cm. Incearc-o si tu, miroase super si costa 6 lei un borcan.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îți recomand uleiul de ricin, îl folosesc de ceva timp și chiar dă rezultate.

| CorneliaC a răspuns:

Trebuie sa mananci echilibrat si sa consumi produse ce contin vitaminele A, B, C, D, E si in rest sa ai grija de el. Iar data viitoare nu fa prostia de a te tunde prea scurt happy

| Katoky a răspuns:

Buna!
Eu zic sa lasi deoparte tratamentele pentru ceresterea parului deoarece nu iti fac bine si chelesti mai repede.
Lasa-l sa creasca natural!
Te pup!

| xtembix a răspuns:

Da este adevarat! Daca iti prinzi parul strans va creste mult mai repede.
Iti recomand uleiul de ricin

| mihamika99 a răspuns:

REGIVERO PLUS este un produs fenomenal, care are la baza cele mai noi descoperiri din domeniul stiintei ingrijirii parului. Acest tratament cu efect antiseboreic, antimatreata si de hidratare are rezultat spectaculos atat la persoanele cu inceput de calvitie cat si la persoanele cu predispozitie genetica spre caderea parului. Este un tratament intensiv pentru cresterea parului. PH echilibrat. Pentru uz extern. Risc redus de alergii. Testat si aprobat dermatologic.

Rezultate vizibile

Un tratament complet va ajuta sa aveti un par sanatos si il regenereaza in proportie de 86%. Testele au demonstrat aparitia de noi fire in proportie de 73% dupa folosirea lotiunii timp de 30 de zile (o data la 2 zile).

Mai stiam ca si uleiu de richin e bun pentru ca sa ti se regenereze parul

DEfapt uitate pe siteul aasta si gasesti cate tratamente vrei
http://www.google.ro/......http?/url

SUCCES O ZI FRUMOASA:*

| BriannaBonjour a răspuns:

Eu folosesc ulei de argan, aloie si petrol.

INDICATII:
petrol- se pune pe par inainte de baie asteptand 15 min
aloie-inainte de baie asteptand 1 zi
ulei de argan - in timpul baii (nu trebuie sa astepti inainte de clatire)

Acestea sunt mai mult folosite pentru volum, dar ajuta.Produsele naturiste sunt foarte bune. Ajuta si sa te piepteni
des (ce putin o data pe si ) si sa nu-ti prinzi des parul in coada (astfel nu ti-l vei sufoca). SUCCES!