| andreutza_9696 a întrebat:

SAlut TPU, ce inseamna Asap = fundita

Răspuns Câştigător
| Cineva231 a răspuns:

Insemna As Soon As Possible=cat mai curand posibil cat mai repede...cred ca melodia alexandrei stan te-a incurcat putin pentru. ca ea zice in melodie get back asap+intoarce-te cat mai curand posibil...ce-i drept si eu as fi fost in dilema daca nu aveam scrise pe un caiet toate prescurtarile netului(asa era tiparita coperta)rolling on the floorsper ca ti-am fost de ajutorhappy

2 răspunsuri:
| anne_7905 a răspuns:

As Soon As Possible

| XxLauraVaZambestexX a răspuns:

ASAP inseamna as soon as possible sau pe romana cat mai curand posibil. SPER CA AM FOST DE AJUTOR happy